Jak zrobić naklejki na Snapchata

Jak zrobić naklejki na Snapchata

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z toolsdiy.pl

Tworzenie własnych, niestandardowych naklejek na Snapchata to fajny sposób na kreatywność i dodanie osobistego akcentu do swoich snapów. Możesz wykorzystać zdjęcia i filmy zrobione w aplikacji Snapchat, a także materiały przesłane do Rolki z aparatu. Naklejki możesz wysyłać jako wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i GIF-y na czatach. Możesz też przeglądać sugerowane naklejki.

Jeśli chcesz zrobić dobrze wyglądającą naklejkę, musisz upewnić się, że jest ona dobrze oświetlona i ma duży kontrast. Im większy kontrast między obiektem a tłem, tym bardziej precyzyjna będzie naklejka. Używanie rysika również znacznie ułatwi proces tworzenia własnej naklejki. Jeśli nie używasz rysika, możesz spróbować obrysować obiekt palcem. Możesz zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar swojej naklejki, przeciągając palcem po ekranie.

Pierwszym i najłatwiejszym sposobem tworzenia naklejek jest użycie kreatora własnych naklejek w aplikacji. Aby stworzyć niestandardową naklejkę, musisz zrobić zdjęcie obiektu, który chcesz zamienić w naklejkę. Po zrobieniu zdjęcia, będziesz mógł zmienić rozmiar, przenieść i wyciąć obiekt, który chcesz zamienić w niestandardową naklejkę.

Innym zabawnym sposobem na zrobienie niestandardowej naklejki jest użycie narzędzia Snapchat Cameo. Będziesz mógł tworzyć naklejki Cameo, dotykając ikony twarzy ze znakiem plusa. Możesz także tworzyć naklejki Emoji, dotykając ikony Emoji. Możesz również wysyłać filmy za pomocą aplikacji Snapchat. Możesz również wyszukiwać naklejki i podpisy według nazwy za pomocą funkcji wyszukiwania. Funkcja wyszukiwania jest szczególnie przydatna w przypadku naklejek Emoji.

Drugim najlepszym sposobem na stworzenie niestandardowej naklejki jest narysowanie konturu wokół obiektu, który chcesz zamienić w nową naklejkę. Następnie możesz użyć ikony Nożyczek, aby wyciąć swój obiekt. Działa to jak funkcja kopiuj-wklej, ale automatycznie usunie wszelkie tła, których nie chcesz. Możesz również usunąć utworzony obiekt, przeciągając go na ikonę kosza w prawym górnym rogu ekranu.

Istnieją inne fajne sztuczki, których możesz użyć, aby stworzyć niestandardową naklejkę. Możesz także wyszukać emojis lub naklejki emoji, aby zobaczyć, których brakuje. Na przykład, jeśli szukasz uśmiechniętej twarzy, możesz wpisać “smiley”, a aplikacja pokaże ci listę naklejek, które mogą ci pomóc. Najlepsze jest to, że możesz wysłać swoją niestandardową naklejkę do innych osób na czacie. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz wysłać specjalną wiadomość do grupy przyjaciół.

Innym fajnym sposobem na stworzenie niestandardowej naklejki jest przeszukanie internetu w poszukiwaniu darmowej naklejki. Możesz użyć funkcji wyszukiwania w aplikacji, aby znaleźć darmowe naklejki, lub możesz użyć darmowej aplikacji ze Sklepu Google Play.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *