Jak zrobić tatuaż z kartki i perfum

Jak zrobić tatuaż z kartki i perfum

Posiadanie tatuażu na ciele to świetny sposób na wyrażenie siebie, ale może być trudno znaleźć czas lub pieniądze na profesjonalny tatuaż. Tymczasowy tatuaż przy użyciu perfum jest łatwą i niedrogą alternatywą, która da ci wygląd tatuażu bez procesu układania bólu.

Możesz znaleźć wszystkie materiały potrzebne do zrobienia perfumowanego tatuażu w każdym sklepie rzemieślniczym. Prosty szablon wykonany z kartki i kilka rozpylonych perfum można wykorzystać do zrobienia tymczasowego tatuażu na skórze.

Krok 1: Wybierz wzór

Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować jest papierowy szablon. Możesz go kupić w sklepie z artykułami rzemieślniczymi lub po prostu wydrukować wzór online. Niezależnie od metody, której użyjesz, pamiętaj, aby projekt był jak największy, tak aby zmieścił się na Twojej skórze.

Następnie pokryj szablon warstwą perfum, które są najlepiej kolońskie lub toaletowe w mocy. Perfumy mają większą zawartość alkoholu niż woda i to właśnie ten alkohol pomaga przenieść obraz Twojego szablonu na skórę.

Krok 2: Zrób szkic

Teraz będziesz musiał uzyskać projekt swojego wymarzonego tatuażu wydrukowany i wydrukowany na papierze o rozmiarze co najmniej A4. Idealnie byłoby, gdybyś do swojego tymczasowego tatuażu użył również wysokiej jakości papieru do drukowania, ponieważ słaba jakość zniszczy projekt po nasączeniu go perfumami.

Gdy masz już wzór, dobrym pomysłem jest nałożenie na niego odrobiny pudru dla dzieci, aby pomóc mu się przykleić. To pomoże mu trwać dłużej i zachować tusz z biegania, gdy jesteś mycia rąk.

Krok 3: Nałóż wzór na skórę

Teraz będziesz musiał ostrożnie umieścić wzór na obszarze skóry, który chcesz wytatuować. Nie przesuwaj go jednak, ponieważ może to spowodować rozmazanie lub rozprysk tuszu wokół. Będziesz musiał trzymać go mocno przez około 2 minuty, co powinno zapewnić, że atrament jest dobrze umieszczony na skórze.

Krok 4: Namocz projekt w gorącej wodzie

Kolejnym krokiem jest namoczenie szkicu w gorącej wodzie przez 3-5 minut. Ważne jest, abyś to zrobił, ponieważ gorąca woda pomoże zmiękczyć papier i zamienić go w elastyczny szablon, który można kształtować do skóry.

Powtórz tę procedurę kilka razy, aby twój tatuaż był trwały i długotrwały. Możesz nawet użyć lakieru do włosów, który utwardzi tatuaż i sprawi, że będzie on mniej podatny na blaknięcie lub łuszczenie się.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *